Kardi-AI Technologies    

MyKARDI Manual

Na této stránce se dozvíte vše co potřebujete vědět ke správnému použití aplikace MyKARDI a k péči o snímač tepové frekvence Polar.

Pokyny k aplikaci MyKARDI

Jak stáhnout aplikaci 

Abyste mohli aplikaci MyKARDI začít používat, nejprve si ji stáhněte do svého mobilního telefonu. To provedete jednoduše přes App Store nebo Google Play, záleží na typu Vašeho mobilního telefonu (iPhone nebo Android).

a google store iconAn App Store icon
Jak aplikaci poprvé spustit

Jakmile budete mít aplikaci MyKARDI staženou ve Vašem mobilním telefonu, zmáčkněte tlačítko OTEVŘÍT. Poté naskenujte QR kód, který najdete na obalu nebo také v tomto manuálu. QR kód je unikátní identifikátor Vašeho účtu. S jeho pomocí lze spárovat s hrudním pásem pouze jeden mobilní telefon se staženou aplikací. Pokud si pořídíte nový telefon, tak postup opakujte.

Jak propojit aplikaci se snímačem Polar 

Jakmile naskenujete QR kód (viz výše), dojde k automatickému propojení aplikace s Vaším snímačem umístěném v nasazeném hrudním pásu. Toto zařízení má unikátní sériové číslo a QR kód, proto není možné jej během užívání měnit. Propojení probíhá pomocí technologie Bluetooth. Proto, prosím, dbejte na to, aby byl Váš mobilní telefon při používání snímače vždy v dosahu přibližně 2 metrů. Jinak dojde k přerušení propojení.

Jak aplikaci používat

Zaznamenávejte Vaše EKG pravidelně. Snažte se vytvořit alespoň 2 hodiny záznamu týdně. Vytvářejte záznamy, které jsou alespoň 15 minut dlouhé. Pravidelné záznamy EKG mohou pomoci Vašemu lékaři ve vyhodnocení případných dalších kroků. Během pořizování záznamu EKG lze využít v aplikaci tlačítko Upozornění, kterým zvýrazníte část záznamu, kdy jste se cítili nestandardně a zároveň vybrat popis situace z nabídky v aplikaci.

Stejně důležité je spustit zaznamenávání EKG, když cítíte nějaké potíže. Nandat si hrudní pás a spustit MyKARDI je otázka nižších desítek vteřin. Ideální je zaznamenat nestandardní situaci kliknutím na tlačítko Upozornění a vybrat popis situace z nabídky v aplikaci.

Jak používat snímač Polar 

Používání snímače je velmi jednoduché a naučí se s ním opravdu každý. Stačí provést pár jednoduchých kroků: 

1. Nejprve je potřeba nasadit hrudní pás, který je součástí balíčku. 
2. Aby správně fungoval, je nutné navlhčit ho předtím vodou v místě, kde se nacházejí snímací elektrody (obr. 1). 
3. Poté nasaďte pás kolem hrudníku a utáhněte ho tak, aby těsně přiléhal k tělu. Správné umístění pásu je uprostřed hrudníku těsně pod prsy (obr. 2).

How to moisture the electrodes and how to wear the belt

Jak snímač Polar zapnout

Zapnutí snímače tepové frekvence je také jednoduché. Provedete ho připevněním k hrudnímu pásu, který máte již nasazený. Poté spustíte mobilní aplikaci MyKARDI, kterou máte nainstalovanou ve svém mobilním telefonu. Následně se snímač automaticky spustí. Automatické je také jeho vypnutí. K tomu dochází v okamžiku, kdy hrudní pás se snímačem odepnete.

Jak o snímač Polar správně pečovat

Pro správné fungování snímače je důležité po každém použití provést jeho osušení suchým hadříkem. Hrudní pás nenapínejte a neohýbejte do ostrých úhlů v místech, kde jsou umístěny elektrody.

Jak provést výměnu baterie

Otevřete kryt na zadní straně snímače (obr. 3), nejlépe malým plochým nástrojem. Vyjměte nefunkční baterii a novou (typ CR2025) umístěte do krytky zápornou stranou nahoru. Krytku následně zatlačte a zavřete (obr. 4). Životnost baterie je přibližně 400 hodin měření.

how to change battery

Platební pokyny

Systém MyKARDI zaznamenává EKG a zpřístupní ho Vašemu kardiologovi po zaplacení vybraného plánu. Platbu můžete provést těmito způsoby:

Platební  brána

Pokyny k platbě přes platební bránu najdete v průvodním e-mailu, který Vám byl zaslán naVámi uvedenou e-mailovou adresu. Podporováno je několik druhů plateb – od platby platební kartoupo zrychlený převod z účtu.

Logo MasterCardLogo Visa

Příkaz k úhradě

Platbu můžete provést také příkazem k úhradě ve prospěch následujícího bankovního účtu: 1476062025/2700.

Variabilní číslo a částku najdete níže na nálepce pod QR kódem. Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte Vaše jméno a příjmení.

Složenka

Složenka je součástí balíčku MyKARDI. Zaplatíte ji jednoduše na jakékoliv pobočce České pošty. Nezapomeňte na složenku uvést variabilní symbol, který najdete níže na nálepce pod QR kódem a vyplnit částku dle vybraného plánu. Doplňte také Vaše jméno a příjmení (kolonka Odesílatel).

Upozornění

V případě instalace originální aplikace Polar může dojít k omezení funkčnosti aplikace MyKARDI.

Na zařízení Polar se vztahuje záruční lhůta v délce 24 měsíců. V případě potřeby nás neprodleně kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy support@mykardi.com a zařízení odešlete na adresu: 

Kardi AI Technologies
28. října 459/11
779 00 Olomouc

V případě odstoupení od smlouvy v  zákonné lhůtě 14 dnů nás, prosím, kontaktujte rovněž prostřednictvím e-mailové adresy support@mykardi.com, na kterou zašlete vyplněný formulář Odstoupení od smlouvy. Originální balíček obsahující veškeré součásti zařízení odešlete na adresu:

Kardi AI Technologies
28. října 459/11
779 00 Olomouc

Jak získáte MyKARDI?

Děkujeme! Váš formulář byl přijat. Zástupce naší firmy vás bude brzy kontaktovat.
Něco se pokazilo. Prosím vyplňte všechna pole označená *.